Showtime

Sabri Fejzullahu kujton gjyshin e ndjerë: S’mund të dola hakut sa të pata

06/15/2024 08:18
nga:N K

Këngëtari shqiptar, Sabri Fejzullahu ka kujtuar në 32-vjetorin e vdekjes, gjyshin e tij.

Ai shprehet se me vdekjen e tij i është tharë dhe shpirti.

Po ashtu, Fejzullahu shkruan se ai nuk mundi t’i dal hakut asnjëherë, pasi nuk i kishte kushtet në atë kohë.

“Ah babushi jem fisnikë sa shpejt ikën 32 vite qe ma thave shpirtin. S’mund të dola hakut sa të pata po ( nuk i kisha kushtet), Eh kështu e ka jeta, kështu e ka shkru i lumi Zot”, shkruan këngëtari në Facebook.