Lajme

Rrokulliset vetura në lumin Llap, pamje nga vendi i ngjarjes

08/10/2022 10:33
nga:Astrit Gashi

Një vetaksident trafiku ka ndodhur në fshatin Peran të Podujevës.

Një veturë me targa të huaja shihet të ketë përfunduar në lumin Llap.

Lexuesit e kanë dërguar pamje nga ky vetaksident ku vetura shihet e rrokullisur në mes të lumit.

Sipas lexuesve, ngasësi i veturës dhe një pasagjer kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë menjëherë njësitet e policisë dhe zjarrfikësit.