Sporti

Rritet disavantazhi i Kosovës ndaj Norvegjisë, përfundon çereku i tretë

11/25/2021 20:29
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar çereku i tretë në ndeshjen mes Norvegjisë dhe Kosovës.

“Dardanët” vazhdojnë të jenë në disavantazh me rezultat 69 – 52, shkruan GazetaBlic Sport.

Ishte një çerek i parë shumë i mirë nga basketbollistët kosovarë, por që në çerekun e dytë dhe të tretë gjërat ndryshuan.

Kanë mbetur vetëm edhe 10 minuta lojë dhe do të jetë shumë e vështirë përmbysja për basketbollistë tanë.