Showtime

Rrengu i Ledrit që e la Sarën të habitur në ditëlindje (Video)

06/20/2022 16:53
nga:G B

Mbrëmë në Tiranë, Sara Hoxha festoi ditëlindjen jubilare të 30-të.

Ajo e priti 30-shin me familjarë e miq.

E në një prej momenteve kulminante, ka qenë Ledri ai që ka menduar për një ‘rreng’.

Reperi momentin e tortës e ka inskenuar me një tortë ‘rezervë’ të cilën e ka rrëzuar.

Sara shihet e shqetësuar, derisa e kupton rrengun dhe e sheh drejt saj tortën e vërtëtë të 30-vjetorit.

Momenti i plotë në vijim.