Showtime

Rrëfim emocionues dhe i pa thënë më parë nga Gresa

03/04/2023 14:05
nga:Gazeta Blic

Ashtu siç jemi mësuar tash e sa javë, edhe gjatë kësaj natë Prime një prej konkurrenteve ka shpalosur detaje dhe të pathëna nga jeta e saj.

Bëhet fjalë për Gresën, e cila e gjendur përballë kësaj rubrike ka emocionuar të gjithë me rrëfimin e saj emocional.

Modelja ka folur për lidhjen e ngushtë me babain e saj, vuajtjen nga ankthi prej më shumë se dy vjetësh si dhe shumë detaje të tjera, të cilat mund t’i zbuloni duke klikuar në videon e mëposhtme.