Kupa e Botës 2022

ROOOOONALDOOOOO, shënon golin e parë në Kupën e Botës, Portugalia në avantazh

11/24/2022 18:23
nga:Mergim Rreci

Portugalia ka kaluar në avantazh ndaj Ganës.

Cristiano Ronaldo ka realizuar gol nga penalltia, shkruan GazetaBlic Sport.

Ronaldo e fitoi penalltinë dhe e konkretizoi atë për 1 me 0.

Ja pamjet nga goli i realizuar – VIDEO.