Showtime

Robert Berisha shton një tatuazh të ri në trup, kujt i dedikohet?

09/14/2021 16:09
nga:G C

Robert Berisha vërehet dukshëm se është shumë i pasionuar ndaj tatuazheve.

Së fundi, përmes një postimi në rrjetet sociale ai ka bërë me dije se tani ka shtuar një tatuazh të ri, shkruan GazetaBlic.

Roberti nuk ka bërë me dije se kujt i dedikohet dhe nuk zbuloi asnjë detaj më shumë.

Ndryshe, Robert Berisha ka qenë kohëve të fundit kryefjala e medieve rozë për shkak të aludimeve për një rikthim me Nora Istrefin./GazetaBlic/