Showtime

Rita Ora shfaqet me stil nga pushimet në Meksikë

05/12/2024 09:43
nga:G B

Rita Ora shqiptare, Rita Ora ka pozuar nga pushimet në Meksikë, duke marrë vëmendjen e fansave.

Ajo dukej spektakolare teksa kombinoi një bikinit me pantallona të shkurtra xhinse në Tulum.

Rita ndërroi veshjet, ndërsa në një natë tjetër kishte veshur një fustan dantelle gjysmë-transparent dhe këpucë flip-flop të zeza për një dalje në mbrëmje, përpara vizitës në një muze natën.

Ylli shqiptar gjendet në pushime me bashkëshortin e saj Taika Waititi dhe motrën Elenën.