Showtime

Rita Ora feston ditëlindjen

11/26/2022 20:00
nga:Arsim Buxhovi

26 nëntori është një datë e veçantë për këngëtaren shqiptare me famë botërore Rita Ora.

Ajo sot e feston ditëlindjen.

Ora i mbushi 32 vjet.

Këngëtarja mori urime të shumta nga familjarët, miqtë, dhe bashkëpunëtorët dhe fansat e saj.

E dedikimin më të veçantë e mori nga nëna e saj, Vera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Ora (@veraora)