Lajme

Ridvan Berisha: Paramendojeni Mimozën kontrabandusese bizare votash, Hoxhaj ishte për keqardhje, Albena u shitë lirë…!

04/04/2021 00:26
nga:Gazeta Blic

Gazetari Ridvan Berisha ka reaguar ndaj zhvillimeve të fundit politike në vend.

Ai ka theksuar se zgjidhja e vetme janë zgjedhjet.

Berisha ka kritikuar Mimoza Kusari- Lilën, Lutfi Hazirin, Enver Hoxhajn e Albena Reshitjan.

Reagimi i plotë:

Paramendojeni Mimoza Kusarin si kontrabaduese bizare votash, ta vleresoje LDK. Ik moj, bej naj pazar me Kurtin!
Lutfi Haziri ne kerkim pushteti ne LDK duke iu nenshtru Kurtit!
Zgjedhje!!
Zgjedhje
Zgjedhje!
Bujrun!
Fjalimi i Hoxhajt ishte per keqardhje!
Albena Reshitaj e AAK u shit lire sonte!
Pallavra politike!

Flet më në fund Albena Reshitaj: Tregon pse e votoi Vjosa Osmanin, dhe i doli kundër AAK-së

04/17/2021 08:52

VV-ja udhëheqë 50% të komisioneve – s’mund të ketë bllokadë, deputetëve u mungon ekspertiza