Showtime

Ribashkohen pas katër vjetësh, shoqet Kylie dhe Jordyn filmojnë videon e tyre të parë bashkë

09/10/2023 22:59
nga:G B

Themeluesja e Kylie Cosmetics, Kylie Jenner ndau një video të re me BFF-në e saj të dikurshme, Jordyn Woods e cila shënon klipin e parë në rrjetet sociale që të dy kanë filmuar së bashku në më shumë se katër vjet.

Kjo vjen gjithashtu disa javë pasi ata ringjallën miqësinë e tyre pas një skandali tradhtie.

Ajo postoi pamjet në TikTok më 9 shtator në të cilën video, e vendosur në këngën e vitit 2004 të Humming Urban Stereo “Banana Shake (Sped Up)”, ajo dhe Jordyn vizitojnë një dyqan Acne Studios, bëjnë selfie së bashku dhe më pas dalin nga dyqani së bashku.

Jordyn postoi gjithashtu një selfie në pasqyrë të vetes që ajo shkrepi në dyqan në Instagram.

Të dyja ndanë imazhet më 9 shtator, pothuajse dy muaj pasi u fotografuan në një restorant në Los Anxhelos, duke shënuar herën e parë që u panë së bashku që kur Jordyn u dëbua efektivisht nga familja Kardashian-Jenner në 2019 pas një takimi intim me Tristan Thompson teksa ishte në një lidhje me Khloe Kardashian.