Sporti

Rey Manaj “pushton” mediat spanjolle, vlerësim maksimal nga ana e tyre për sulmuesin shqiptar

07/21/2021 22:27
nga:Mergim Rreci

Rey Manaj shkëlqeu me paraqitjen e tij ndaj Gimnàstic de Tarragona.

Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare debutoi në radhët e ekipit A të katalanasve dhe ishte ylli i ndeshjes, duke shënuar 3 gola në suksesin 4-0 të skuadrës, përcjell GazetaBlic Sport.

Manaj u bë personazhi kryesor i mediave spanjolle, të cilat i dhanë vlerësim maksimal për paraqitjen e tij.

Më poshtë keni komentet e të gjitha mediave tjera.