Showtime

Remzie Osmani takon Luizin pas daljes së tij nga BBV, ka dy fjalë edhe për Kiarën

05/08/2023 12:35
nga:G C

Luiz Ejlli arriti të triumfojë të shtunën, duke dalë fitues i padiskutueshëm i Big Brother VIP Albania 2.

Përveç 100 mijë eurove të fituara ai gjatë këtij udhëtimi ka fituar dashurinë e shumë njerëzve.

Në mesin e fansave të ri të Luizit është edhe këngëtarja Remzie Osmani.

Ajo mbrëmë është takuar me Luizin dhe Kiarën, të cilët nuk është kursyer t’i komplimentojë.

“Luizi i padiskutueshëm. Kiara engjëll e bekuar”, ka shkruajtur Osmani në foton që ka postuar me dyshen.