Sporti

Real Madrid – Manchester City, formacionet zyrtare

02/26/2020 19:54
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit sonte takohet me Manchester Cityn.

Real Madrid dhe Manchester City takohen me fillim nga ora 21:00 në kuadër të fazës së eliminimit të Ligës së Kampionëve, shkruan GazetaBlic.

Para fillimit të duelit janë publikuar  edhe formacionet zyrtare.

Ja përbërjet: