Showtime

Reagon Vesa pas eliminimit nga BBV: Populli paska zgjedhur të votoj imoralitetin

11/26/2023 07:41
nga:G B

Vesa Vllasaliu është banorja që mbrëmë e përfundoj eksperiencën e saj në Big Brother VIP Kosova.

Ajo ka reaguar sot në profilin e saj në Instagram.

Mes rreshtave Vesa u shpreh kështu:

“Unë prapë buzëqeshi… Edhe pse “populli” vendosi që mos të jem me pjesë e BBK…. Edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur te mbështes e të votoj imoralitetin! Ndoshta skam dhanë shumë gënjeshtra sikur disa brenda shtëpisë e nuk dita të lozi por mendova të isha shembull. Gjithsesi po u dashka ndryshe por se paskam ditë. Ata që me votuan dhe më përkrahen faleminderit shume ju kam në zemër.”