Showtime

Reagon motra e Sarës pasi u puth me DJ PM: Shko o Fifi… (FOTO)

11/22/2021 19:20
nga:Gazeta Blic

Pas puthjes mes Sarës dhe DJ PM në Big Brother VIP, ka reaguar Fifi pasi sipas saj, blogerja po luan lojë me kosovarin.

Me këtë shkak, Sarah shpërtheu në lot duke demantuar se po bën lojë, madje kërkoi të largohej nga shtëpia.

Në mesin e gjithë kësaj situate, ka reaguar motra e Sarës, e cila ironizoi me Fifin.

‘Dmth të mos puthemi më se na mërzitet Fifi’, ka shkruar Ditea në Instastory.

Shikoni postimin e plotë më poshtë.