Showtime

Racizëm në Big Brother VIP Kosova, Buci përdor gjuhë fyese ndaj Azemit – Gania dhe Alba qeshin me të

11/15/2023 12:38
nga:Mergim Rreci

Në orët e para të mëngjesit, derisa po qëndronin ulur jashtë në oborr, Gania, Alba dhe Buci, ky i fundit përdor një gjuhë jo të përshtatshme.

Banori i BBVK Ylli, i njohur si Buci, derisa po shihte Santianën duke qëndruar me Azemin më tutje vendit ku po qëndronin këta të tre, përdor një gjuhë raciste.

“A munesh me ma heqë këtë të trashin nga këtu, ja qita të ziun…Azemin”, dëgjohet Buci duke i thënë Ganisë dhe Albës të cilët vazhdojnë e qeshin bashkë.

Videoja tashmë është bërë virale në rrjete sociale, ku shumë prej komentuesve e kanë cilësuar si të paprecedentë gjuhën e përdorur.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alba Azem (@albaazem)