Showtime

Pyeti ndjekësit nëse mund të postonte një foto “hot” të saj, Beniada habitet me përgjigjet

04/13/2024 12:23
nga:N K

Beniada ka realizuar një poll në instastory, duke pyetur ndjekësit e saj nëse ata dëshironin që ajo të postonte një foto seksi të saj.

Mirëpo përgjigjja që Beni ka marrë nuk ishte aspak siç e priste.

60 e votave pro ishin nga vajzat të cilat i kanë thënë ta postojë dhe 3 % ishin djem që i thonin “jo se na fëlliqe”.

“Çfarë po ndodh këtu”-ka shkruar modelja me habi.