Showtime

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

10/03/2022 08:17
nga:G B

Jeta private e Stresit vazhdon të marrë vëmendje dhe orët e fundit po qarkullojnë disa pamje ku reperi shfaqet me një vajzë misterioze.

Videoja e publikuar nga “Aferparty.al”, tregon Stresin i cili ndodhet në një club nate, ku pranë tij shihet një vajzë bjonde, të cilës i ka vendosur krahun sipër.

Dyshja duket se po kalojnë mirë së bashku dhe të pranishmit kanë treguar se ata ishin shumë të afërt tërë kohën duke shkëmbyer puthje me njëri tjetrin.

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club

Puthje dhe përqafime, Stresi kapet me bjonden misterioze në club