Showtime

“Puthe, puthe”, banorët i brohorasin Granitit ta puth Fifin, por a e bëri ai?

10/21/2021 18:10
nga:Q R

Dyshja veç se po afrohen çdoherë e më shumë me njëri-tjetrin.

Graniti dhe Fifi janë një nga banorët që aludohet se do dalin çift nga “Big Brother VIP”, shkruan lajmi.net.

Teksa po qëndronin në shtëpi ata kanë kënduar së bashku projektin muzikor të këngëtares, “Marova” dhe ndërkohë dëgjohen banorët me britma duke iu thënë të shkëmbëjnë puthje.

Megjithatë, siç duket ata nuk e kanë bërë derisa Donaldi dëgjohet duke thënë të mos iu bëjnë presion