Showtime

Publikohet hiti i ri i Dafinës dhe Yllit, “Kaje” (VIDEO)

06/28/2023 19:11
nga:G C

Bashkëpunimi i shumëpritur mes Yll Limanit dhe Dafina Zeqirit është publikuar më në fund.

Para pak minutave, dyshja në fjalë e kanë lansuar këngën në kanalin zyrtar Youtube.

Muzika dhe teksti i “Kaje” është punuar nga vet Ylli, ndërsa produksioni është bërë nga Fatjon Miftari.

Videoklipi i këngës është bërë me regji të Ari Dalladukut.