Cool

Profesori harron të fikë kamerën, nxënësit shikojnë momentet intime me gruan (video)

05/03/2021 20:59
nga:Gazeta Blic

Mësimi online ka shkaktuar jo pak momente të sikletshme.

I tillë ka qenë dhe për një mësues të një shkolle katolike në Kolumbi i cili mbeti i turpëruar pasi kishte harruar të mbyllte kameran e Zoom me studentët e tij përpara se të drejtohej drejt gjinjve të gruas së tij. (Shiko videon poshte)

Ruben Dario Parras nuk e vuri re se kamera ishte ende e ndezur kur filloi të ngrinte bluzën e gruas së tij.

Mësuesi i fizikës më pas shfaqet duke puthur gruan në pjesë intime. Momenti i sikletshëm u transmetua në internet.

Ai u detyrua të kërkonte falje pasi ndau këtë moment të papërshtatshëm me studentët e tij 17 vjeçar.

‘’Sigurisht që ishte një gabim i imi, pasi nuk e kuptova që kamera ishte akoma e ndezur edhe pse mësimi përfundoi.’’

‘’Në asnjë moment nuk e bëra këtë qëllimisht. Ishte aksidentale.‘’ “Unë dua të kërkoj falje për këtë vepër penale.”