Showtime

Problemet me menaxherin, Arta Memedi i reagon Taynës: Provo bashkëqytetarin tënd Burdushin

06/12/2024 10:14
nga:N K

Këngëtarja dhe reperja nga Tetova, Arta Memedi, ka bërë një deklaratë me ironi për problemet e Taynës me ish-menaxherin e saj, Atdhe Hykollin.

Në një postim në InstaStory, Arta Memedi ka përmendur Ligjin e Tërheqjes, për të cilin Tayna ksihte thënë se është ndikues në sukseset e saj në muzikë.

“Duke manifestuar Karmën. Ligji i tërheqjes nuk po funksionojka më. Ndoshta duhet të provosh bashkëqytetarin Burdushin, nivel i tjetër i idiotësisë, #StopSehireve”, shkroi Arta.

Arta dhe Tayna përndryshe kanë një histori të gjatë rivaliteti.