Showtime

“Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë” – Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

04/11/2024 09:39
nga:N K

Modelja e njohur shqiptare, Sara Gjordeni, ka marrë vëmendje të madhe gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 3.

Ajo është komentuar për çdo veprim brenda e më së shumti për lidhjet e saj të dashurisë, ku edhe krijoi një romancë brenda shtëpisë me reperin Bardhi.

Një nga pyetjet e fundit që iu drejtua nga një ndjekës kishte të bënte pikërisht me këtë.

“Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët ta merr Bardhi, nuk je e denjë”, ka qenë një koment për ish-konkurrenten.

Bukuroshja në ndërkohë u përgjigj: “Ahahah po të mitë si e pranuan Bardhin me aq sa ka pasur? Nejse, ka folur një herë babai i Bardhit. Ju që flisni në emër të prindërve të tij sikur të kishit prokurë speciale përfaqësimi. Me kënaqni fare”.

Sara është gjykuar shumë këtë periudhë për faktin se ka qenë e çiltër dhe transparente për çdo gjë.

Ajo u përjashtua nga ky format javë më parë pasi theu rregullat e ‘Vëllait të Madh’. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)