Showtime

Premton Alban Skenderaj – “me 6 qershor ndalen akrepat e kohës dhe nisin rrahjet e zemrës”

04/02/2024 15:04
nga:N K

Më 6 qershor, Alban Skenderaj do të mbajë koncertin e tij madhështor në 20 vjet karrierë.

Përmes një postimi të fundit në Instagram, ai ka premtuar se me këtë datë, në stadiumin “Air Albania” në Tiranë, “do të ndalen akrepat e kohës dhe do të nisin rrahjet e zemrës”.

Koncerti që mban titullin “Motivi i jetës time”, do të mbahet në stadium, dhe biletat tashmë kanë nisur të shiten në disa pika.

Poashtu, artisti ka njoftuar pak ditë më parë se puna për këngët që do të këndohen live ka nisur.