Sporti

Premier League| Liverpool dhe Manchester City kërkojnë pikët e plota, ndeshje shumë interesante sot

02/10/2024 09:20
nga:Mergim Rreci

Premier League vjen sot me ndeshje shumë interesante .

Ndeshja e parë e ditës do të jetë ajo mes Manchester City dhe Everton, takim ky që më luhet në fillim nga ora 13:30, shkruan GazetaBlic Sport .

Nga ora 16:00, Liverpool kërkon vetëm fitoren ndaj Burnley, kurse Armando Broja pritet të jetë nga minuta e parë në ndeshjen, Fulham – Bournemouth.

Ndeshje interesante të jetë edhe ajo mes Tottenham dhe Brighton.