Showtime

Prapaskenat e klipit të ri, Era Istrefi lë “gojë hapur” fansat me paraqitjen e saj

06/13/2024 23:23
nga:G C

Një ndër personat më aktiv në rrjetet sociale është këngëtarja e njohur, Era Istrefi, raporton GazetaBlic.

Ajo shpesh herë ndan me ndjekësit e saj, të cilët janë të shumtë, momente nga përditshmëria e saj.

Herë pas here nuk mungojnë as fotot provokouese të bukuroshes.

Së fundmi ajo ka publikuar një video në TikTok dhe Instagram dhe menjëherë kanë shpërthyer komentet.

“Heat, së shpejti”, ka shkruar ajo.

Kjo këngë pritet të publikohet solo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Në videon e publikuar me një fustan tepër të shkurtër ajo shfaqet mjaft provokuese.