Sporti

Policia e Rios ndalon Adrianon, ai nuk sillet mirë me ta!

01/24/2022 21:27
nga:Lorik J

Fatkeqësi e re për Adrianon.

Ish-futbollisti brazilian, sipas disa mediave vendase, është arrestuar ditën e djeshme gjatë një kontrolli rutinë nga policia e Rio de Janieros dhe iu gjet një leje drejtimi e skaduar.

Për më tepër, kishte refuzuar të bënte testin e alkoolit.

Policët e mbajtën në paraburgim deri në ardhjen e një “shoferi” të ri, i cili i mori makinën ‘perandorit’.

/GazetaBlic Sport