Showtime

Plas debati mes Luizi e Kiarës: Po të mos ishe ti, do isha shok me… (video)

03/16/2023 14:59
nga:Gazeta Blic

Është përfolur shumë se Kiara është kthyer në një pengesë në lojën e Luizit mirëpo asnjëri nuk e ka pranuar.

Deri tani! Luizi i tha hapur partneres së tij, se nëse nuk do ishte ajo brenda ‘Big Brother VIP’ që nga dita e parë, mbase do ishte bërë shok me Kristin.

Kiara i kërkoi që të mos flisnin më për këtë temë, duke e lënë muhabetin në gjysmë.

Luizi: Po të mos kishte qënë ti këtu, që nga fillimi, do isha shok me të.

Kiara: Po mos ma përdor më këtë gjë. Po mirë ai e tha, varja, mos t’i rikthehemi më kësaj gjëje, nuk mendoj se është gabim në kuadër të lojës.

Luizi: Po në lojë ma bëri, në lojë ai bëra.

Videon mund ta shikoni KËTU.

Po çfarë ka ndodhur mes Luizit dhe Kristit që nuk janë më miq?about:blank

Në fillim të lidhjes Kiara-Luiz, Kristi hodhi një batutë e cila nuk u prit mirë nga Luizi. ‘Unë do e kisha kapur me 1 javë’– ishte fjalia e cila duket se i ka mbetur në mendje Luizit, e për të mori hak duke e futur Kristin në tualet, e duke e nxjerrë në nominim.

Pas mbërritjes së zarfit të zi, marrëdhënia Luiz-Krist nuk është më si më parë, për shkak të planit. Tashmë në nominim janë Luizi, Armaldo dhe Kristi, e njëri prej tyre do largohet nga shtëpia ditën e shtunë.