Showtime

“Pishpirik”, Ermal Fejzullahu nxehet keq me qytetarin që ia hodhi laserin në sy sa këndonte

08/13/2022 17:07
nga:G C

Para disa ditësh në sheshin e Skenderajt përformoi edhe këngëtari Ermal Fejzullahu.

Gjatë kohës që ai ishte duke kënduar në sheshin e kësaj komune një qytetar i hodhi atij llaserin.

Për këtë gjest u nxeh Ermali i cili ndërpreu për disa minuta koncertin dhe djalin e quajti loçko-man e pishpirik.

“ Ooo ti djalë a po e ndal at llaser o loçkaman, a mundesh me ja marr laserin atij pishpiriku, ndale”, dëgjohej teksa thoshte ai.

Kjo video u bë virale në rrjete sociale dhe mori komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BISEDAT (@bisedatt)