Lajme

Përjetoni Pushimet Ideale me Paketën All Inclusive në Flower Hotels & Resorts!

07/04/2024 15:46
nga:G B

Pushimet e ëndrrave tuaja ju presin këtë qershor në Flower Hotels & Resorts. Me paketën tonë All Inclusive, ju do të përjetoni komoditetin maksimal dhe shërbimet premium të krijuara për kënaqësinë tuaj.

🛎️ Përfshihen:
•⁠ ⁠Akomodim në dhomë komode
•⁠ ⁠Mengjes, drekë dhe darkë bufe
•⁠ ⁠Snacks dhe pije all inclusive
•⁠ ⁠Qasje në pishinën dhe plazhin privat
•⁠ ⁠Qasje në qendrën Spa me pishinë të brendshme, jacuzzi, dush emocional, dhomë me avull dhe sauna
•⁠ ⁠Animacion për fëmijë çdo të Shtunë nga 10:00 deri 12:00
•⁠ ⁠Fushë tenisi
•⁠ ⁠Muzikë live çdo natë

Oferta Speciale për Korrik:
Fëmijët 0 – 4.5 vjeç: FALAS!
Fëmijët 5 -1 1.5 vjeç: 50% zbritje!

________________________________
Rezervoni tani për muajin korrik dhe krijoni kujtime të paharrueshme me Flower Hotels & Resorts!

📱Call now: +355 67 604 0707⁣
📞WhatsApp +355 67 604 0707⁣
📩Email: [email protected]
🌐Web: www.flower-hotel.com
📍Location: Rruga Ahmet Çaçi, Golem