Lajme

Përjetoni Pushimet Ideale me Paketën All Inclusive në Flower Hotels & Resorts!

06/29/2024 13:08
nga:Sh R

Përjetoni Pushimet Ideale me Paketën All Inclusive në Flower Hotels & Resorts!

🌊 Pushimet e ëndrrave tuaja ju presin këtë qershor në Flower Hotels & Resorts.

Me paketën tonë All Inclusive, ju do të përjetoni komoditetin maksimal dhe shërbimet premium të krijuara për kënaqësinë tuaj. 🛎️ Përfshihen: •⁠ ⁠Akomodim në dhomë komode •⁠ ⁠Mengjes, drekë dhe darkë bufe •⁠ ⁠Snacks dhe pije all inclusive •⁠ ⁠Qasje në pishinën dhe plazhin privat •⁠ ⁠Qasje në qendrën Spa me pishinë të brendshme, jacuzzi, dush emocional, dhomë me avull dhe sauna •⁠ ⁠Animacion për fëmijë çdo të Shtunë nga 10:00 deri 12:00 •⁠ ⁠Fushë tenisi •⁠ ⁠Muzikë live çdo natë Oferta Speciale për Korrik: Fëmijët 0 – 4.5 vjeç: FALAS! Fëmijët 5 -1 1.5 vjeç:

50% zbritje! Rezervoni tani për muajin korrik dhe krijoni kujtime të paharrueshme me Flower Hotels & Resorts! 📱Call now: +355 67 604 0707⁣ 📞WhatsApp +355 67 604 0707⁣ 📩Email: [email protected]⁣ 🌐Web: www.flower-hotel.com 📍Location: Rruga Ahmet Çaçi, Golem