Lajme

Përjetoni Pushimet Ideale me Paketën All Inclusive në Flower Hotels & Resorts!

06/17/2024 16:11
nga:G B

Pushimet e ëndrrave tuaja ju presin këtë qershor në Flower Hotels & Resorts. Me paketën tonë All Inclusive, ju do të përjetoni komoditetin maksimal dhe shërbimet premium të krijuara për kënaqësinë tuaj.

Duke filluar nga vetëm 95 € për person për natë, ku përfshihen:

•⁠ ⁠Akomodim në dhomë komode

•⁠ ⁠Mengjes, drekë dhe darkë bufe

•⁠ ⁠Snacks dhe pije all inclusive

•⁠ ⁠Qasje në pishinën dhe plazhin privat

•⁠ ⁠Qasje në qendrën Spa me pishinë të brendshme, jacuzzi, dush emocional, dhomë me avull dhe sauna

•⁠ ⁠Animacion për fëmijë çdo të Shtunë nga 10:00 deri 12:00

•⁠ ⁠Fushë tenisi

•⁠ ⁠Muzikë live çdo natë Oferta Speciale për Qershor: Fëmijët 0-5 vjeç: FALAS! Fëmijët 5-12 vjeç: 50% zbritje!

Rezervoni tani për muajin qershor dhe krijoni kujtime të paharrueshme me Flower Hotels & Resorts!

📱Call now: +355 67 604 0707⁣

📞WhatsApp +355 67 604 0707⁣

📩Email: [email protected]

🌐Web: www.flower-hotel.com

📍Location: Rruga Ahmet Çaçi, Golem