Kupa e Botës 2022

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Portugali – Ganë

11/24/2022 17:47
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes Portugalisë dhe Ganës.

Rezultati pas 45 minutave të parë është 0 me 0, shkruan GazetaBlic Sport.

Ishte një paraqitje më e mirë e kombëtares portugeze, por që nuk e gjeti dot rrugën e golit.

Në fakt, Ronaldo shënoi, por goli i tij u anulua për shkak të një ndërhyrje të palejueshme.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat në pjesën e dytë.

/GazetaBlic Sport/