Sporti

Përfundon pjesa e parë, Kosova në disavantazh ndaj Norvegjisë

11/25/2021 19:44
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Norvegjia – Kosova.

Norvegjezët janë në avantazh me rezultat 42-33, shkruan GazetaBlic Sport.

Po zhvillohet një ndeshje jashtëzakonisht intersante, me dy kombëtaret që synojnë fitoren e madhe.

Shqiptarët janë në numër të madh në palestër të cilët po i motivojnë shumë basketbollistët tanë.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat në dy çerekët e tjerë, tre dhe katër.

Ja ku mund ta shikoni ndeshjen.