Sporti

Përfundon pjesa e parë e derbit, Llapi – Gjilani, ky është rezultati

11/28/2021 14:19
nga:E K

Ka përfunduar pjesa e parë e duelit, Llapi – Gjilani.

Pjesa e parë mes skaudrave pretendente për titull përfundoi baras, shkruan GazetaBlic Sport.

Llapi dhe Gjilani patën raste të mira shënimi por asnjëra skuadër nuk arriti ta dërgonte topin në portën kundërshtare.

Pjesa e parë u mbyllë me rezultat 0-0.

/GazetaBlic Sport/