Sporti

Përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës

09/23/2023 15:52
nga:Mergim Rreci

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës.

Llapi është në avantazh ndaj Gjilanit me rezultat 2 me 0, shkruan GazetaBlic Sport.

Hyseni dhe Riviera shënuan golat për skuadrën e drejtuar nga Tahir Batatina.

Në ndeshjen tjetër, Dukagjini dhe Fushë Kosova po luajnë pa gola, 0 me 0.

/GazetaBlic Sport/