Zgjedhjet Lokale

Për çfarë arsyje do të hiqnin dorë nga BBV DJ DAGZ dhe DJ PM, ja arsyeja

12/02/2021 17:18
nga:G C

Gjatë një debati mes banorëve Einxhel ju drejtohet Arbrit dhe PM-it se ju keni thënë se do të largoheshim nga Big Brother Vip për pasaportat shqipëtare.

DJ DAGZ teksa puthte në qafë Einxhelin, e pyesinin PM-in se a do të hqije dorë nga 100.000 mijë euro për pasaportë shqipëtare, dhe PM i kthehet duke i thënë po./GazetaBlic/