Showtime

Pasi bëri ndërhyrje në gjoks, Arta Nitaj nuk i ndal provokimet

11/27/2021 19:40
nga:G C

Arta Nitaj vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh provokon ndjekësit me pozat e ndyshme, shkruan GazetaBlic.

Së fundi, Arta ka postuar një fotografi e veshur në një fustan të bardhë duke vënë në pah gjoksin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Kjo fotografi u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit e saj./GazetaBlic/