Showtime

Pas shumë kohësh, Unikkatil rikthehet në rrjete sociale me një mesazh

05/14/2021 10:02
nga:G C

Reperi nga Kosova, Viktor Paloka i njohur me nofkën ‘Unikkatil’ jeton që një kohë të gjatë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, reperi është shumë i rezervuar për jetën e tij private dhe se ai poston shumë rrallë në rrjetet e tij sociale.

Ai është ‘rikthyer’ në rrjete sociale pas një kohe të gjatë duke uruar besimtarët e fesë Islame për festën e Fitër Bajramit.

“Me fat Bajramin Shqiptarëve të besimit Islam!!!”, shkroi ai në ‘Instagram’.