Showtime

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika thyen heshtjen

05/24/2022 15:39
nga:G C

Javën e kaluar kryetemë në mediat rozë ishte ndarja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremi dhe modeles së njohur, Afrona Dika.

Deri më tani dyshja kanë vendosur të mos flasin në lidhje me këtë.

Por postimet në rrjetet sociale nuk mungojnë.

Bleron këto kohë e kemi parë me foto nga jugu i Shqipërisë e më pas në tubimet e milanistëve në Prishtinë.

Ndërkohë, Afrona po i kushton kohë të plotë vetes.

Teksa të gjithë po flasin për të, ajo është shfaqur duke bërë trajtime estetike në qendrën e saj të hapur rishtazi, “Grace Aesthetics”.