Showtime

Pas kësaj video nga Milano fansat janë të bindur se Kiara është shtatzënë

09/21/2023 15:31
nga:Y I

Kiara Tito prej javësh po përflitet për një shtatzëni të mundshme.

Bukuroshja e ekranit shqiptar nuk ka konfirmuar asgjë lidhur me këto thashetheme, të cilat u nxitën nga vet partneri i saj, Luiz Ejlli.

Ky i fundit kohët e fundit ka hedhur disa pastime që kanë shtuar dyshimet e fansave se çifti po presin fëmijë.

Në një video të hedhur së fundmi nga udhëtimi i tyre në Milano, këngëtari ka filmuar Kiarën teksa shijonte pamjen nga dritarja e hotelit dhe pasi kthehet rregullon bluzën tek barku.

Ky detaj ka bërë që shumë ndjekës të dyshesh simpatike të jenë të bindur se Kiara është shtatzënë.

Shihni videon më poshtë:

@eida190

#lukicouple#kiaratito #luizejlli #pregnant#goviral #fyp #bestfeeling #love ????❤️❤️

♬ original sound – Eida19.Ro