Euro2024

Pamje: Momenti kur tifozët e Serbisë e gjuajtën me bota birre referin anësor!

06/25/2024 23:15
nga:Lorik J

Episod i pakëndshëm në ndeshjen Danimarkë-Serbi.

Tifozët skandalozë të Serbisë i hodhën birrë ndihmës gjyqtarit Letexier, pasi goli i tyre u anulua për pozicion jashtë loje.

Andersen dërgoi topin në portën e tij për atë që do të ishte autogoli i tetë i Euro 2024. Tifozët serbë shpërthejnë nga gëzimi, por asistenti ngre flamurin dhe e anulon golin, duke shfaqur nervozizmin, serbët skandaloz, filluan të hedhin gotat plot birrë nga tribuna.

Më poshtë keni videon e episodit skandaloz: