Euro2024

Pa koment!

06/24/2024 18:23
nga:Lorik J

Kombëtarja e Shqipërisë sonte ballafaqohet me Spanjën me fillim nga ora 21:00, në kuadër të ndeshjes së fundit të grupit B në Kampionatin Evropian, Euro2024.

Mbi 30 mijë shqiptarë pritet të jenë në stadium, por jashtë janë edhe më tepër se aq dhe po krijojnë atmosferë impozante.

Para pak çasteve, Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar pamjet e tifozëve jashtë stadiumit, ku shihen se janë tepër shumë në numër dhe tregon se Dusseldorfi sot po flet shqip.

Ja pamjet mahnitëse: