Kupa e Botës 2022

Onana reagon pas konfliktit të tij me trajnerin dhe largimin nga Kupa e Botës: Koha do tregojë të vërtetën

12/08/2022 13:24
nga:E K

Më në fund Onana foli pas kaosit në kombëtare, që e detyroi portierin e Interit të braktiste kombëtaren në mes të garës së Kupës së Botës.

Sipas mediave ajo që shkaktoi konflikt me portierit Onana dhe trajnerit është se ky i fundit i kërkoi atij që të ndërronte stilin e tij të mbrojtjes në portë, përcjell GazetaBlic Sport.

Në një botë ku gënjeshtra është gjëja më e zakonshme, të thuash të vërtetën të bën revolucionar. Por në fund, koha vendos gjithçka në vendin e vet”, tha shkurtimisht Onana.

/GazetaBlic Sport/