Showtime

Nuk ndalet Dafina Zeqiri, bashkëpunimi i radhës me dy artistët e njohur

09/13/2023 08:40
nga:Y I

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk ka në plan të ndalet me projektet e reja muzikore.

Përmes rrjetit social “Instagram”, Dafina zbuloi se “Xhan, xhane” do të lansohet në 15 shtator. Kënga është një bashkëpunim me Klajdi Harunin dhe Brunon.

Ndërkohë, vetëm dy javë më parë, Dafina publikoi “A mke dashtë”. Dueti me Elinel numëron mbi katër milionë shikime në kanalin zyrtar të “YouTube”.

Ndërkohë, Dafina ka konfirmuar për publikun lajmin se raporti mes saj dhe Dj Geek ka përfunduar. Dj Geek njoftoi se koncerti i fundit i sezonit veror ishte edhe koncerti i fundit i tij me Dafinën.