Showtime

Nuk mund të ‘duron’ mbylljen nga Covid-19! Edhe Kida niset për Dubai

04/07/2021 13:30
nga:G C

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, ka bërë me dije se është nisur drejt qytetit luksoz Dubai.

Përmes disa fotografive të publikuara, ajo shihet se është së bashku me shoqërinë e saj në mesin e të cilave është edhe aktorja e serialit “O sa mirë”, Arta Elezaj, shkruan GazetaBlic.

Kida dhe Arta Elezaj tani duket se janë shoqe mjaft të mira, qysh kur Arta ishte pjesë e videoklipit “Edhe sa”./GazetaBlic/