Showtime

“Nuk kom punë me ty, e ki bllok më lërë rahat”, Fifi i flet ashpër Granitit pasi i tha se e sheh si motër

10/23/2021 11:06
nga:Y I

‘Romanca’ e Granitit dhe Fifit duket se ka amrrë fund.

Graniti ishte ai i cili tha se është zgjatur pak si shumë mardhënia e tij me Fifin.

Edhe pse, ajo ka pritur më shumë prej tij se ai ka ndjenja për këngëtaren.

Kujtojmë se, Graniti ka shprehur dëshirën edhe ta puth Fifin dhe deklarata e fundit e tij ishte befasuese.