Showtime

Nuk fshihen dot më, ndjekësit kapin detajin që konfirmon lidhjen e Megi Pojanit me Endri Çekiçin

06/21/2022 22:42
nga:G B

Që prej ditës së djeshme në media po qarkullon lajmi se Megi Pojani është në një lidhje dashurie me futbollistin e Kombëtares, Endri Çekiçin. Sot duket se zërat janë konfirmuar.

Nuk fshihen dot më, ndjekësit kapin detajin që konfirmon lidhjen

Çifti ndodhet me pushime në Seychelles dhe nga atje Endri ka postuar foto me një palë syze dielli, të cilat e noxrrën zbuluar pasi ndjekësit vunë re menjëherë detajin që ka lidhje pikërisht me Megi Pojanin. Në xhamin e syzeve të tij duket Megi, e cila po shkrep foton.

Nuk fshihen dot më, ndjekësit kapin detajin që konfirmon lidhjen

Nuk kanë munguar edhe komentet e tilla si: “I qaka fotot Megi”.

Nuk fshihen dot më, ndjekësit kapin detajin që konfirmon lidhjen

Kujtojmë që edhe dje çifti u shfaq në të njëjtën tavolinë duke darkuar.

Nuk fshihen dot më, ndjekësit kapin detajin që konfirmon lidhjen

Nuk fshihen dot më, ndjekësit kapin detajin që konfirmon lidhjen