Showtime

Noizy tregon se kur do të martohet

08/09/2022 09:48
nga:G B

Këtë periudhë rep-artisti i njohur shqiptar Noizy po merr pjesë në intervista të shumta.

Ai së fundi mori pjesë në një intervistë për emisionin ‘1 Kafe me Labin’, ku foli rreth jetës personale ku dhe asaj profesionale.

“Të gjithë u martuan po ti?”, ishte njëra nga pyetjet e moderatorit që artisti nuk hezitoi dhe iu përgjigj.

“Po ma bëni xhind, kudo shkoj më thonë këtë. Për momentin nuk ka, me sa po shoh paskam ngelur mbrapa. Më duket vetja i pazot, s’jam i zoti. I kam bërë të gjitha në rregull vetëm për këtë s’po bëj taman”– tha Noizy duke qeshur.